O mně

Jmenuji se Luděk Pilař.

O automobily jsem se zajímal už v dětství, a tak při volbě dalšího směru vzdělání nepřipadala v úvahu jiná možnost, než si vybrat studium v automobilovém oboru s návazností na studium obchodní a podnikatelské činnosti.

V automobilovém prostředí se pohybuji přes 10 let a mám zkušenosti v autoopravárenství i obchodu napříč evropskými i asijskými značkami.

Působil jsem v autorizovaných servisech a showroomech osobních, ale také užitkových vozidel.

To vše mi umožňuje se velmi dobře orientovat na trhu s automobily a maximálně využít načerpané zkušenosti týkající se problematiky ojetých vozidel.

Nabízím Vám tedy možnost prověření nejen osobního automobilu, ale také užitkového vozu do 3.5t, resp. nad 3.5t. Samozřejmostí je výběr automobilu dle Vašich kritérií, na základě způsobu používání a podmínkách provozu. Jedná se především o mojí zálibu, tudíž se neženu za výdělkem. Vždy se snažím o osobní přístup a vžít se do situace každého klienta, abych co nejlépe porozuměl danému požadavku.

Vím, jaký je to pocit vybírat vůz na složitém a nepřehledném trhu ojetých vozů. Proto rád pomohu s prověřením i výběrem automobilu a tím udělat z nákupu příjemnou záležitost bez stresu a zbytečných starostí.